Ofertă acceptată Cumpărare directă

STEROFUNDIN ISO EP 500ML RO Cod 3642561

Număr anunț
DA40356991
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc "dr. George Trifon" Nasaud (CUI 4347879)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33692000-7 · Solutii medicamentoase (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.060 RON
Valoare atribuită
1.060 RON
Data publicării
11.05.2026 11:43
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 13:05

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.060 RON

din 1.060 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.