Ofertă acceptată
Cumpărare directă
NOLIPREL ARG FORTE 5MG/1,25MG * 30CPR
- Număr anunț
- DA40354133
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC BAICOI (CUI 2845265)
- Furnizor / câștigător
- DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 117,05 RON
- Valoare atribuită
- 117,05 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 10:03
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 10:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
117,05 RON
din 117,05 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro