Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Eliquis 5mg-cpr.film. x 60-Bristol-Myers Squibb/Pfizer IE APIXABANUM
- Număr anunț
- DA40340226
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33621100-0 · Antitrombotice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.100 RON
- Valoare atribuită
- 2.100 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 14:34
- Termen limită
- 13.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.100 RON
din 2.100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro