- Număr anunț
- DA40355152
- Autoritate contractantă
- Liceul Teologic Adventist (CUI 6245468)
- Furnizor / câștigător
- INTEGRO SERV S.R.L. (CUI 22918396)
- Cod CPV
- 98341000-5 · Servicii de cazare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 39.099,06 RON
- Valoare atribuită
- 39.099,06 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 10:39
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 11:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
39.099,06 RON
din 39.099,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro