Ofertă acceptată Cumpărare directă

ACHIZITIE PUBLICA FERMA DE SCUTECE, SERVETELE SI ALEZE DE UNICA FOLOSINTA

Număr anunț
DA40350219
Autoritate contractantă
Camin Batrani ''Sf. Imp. Constantin si Elena'' Iasi (CUI 4981220)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.532 RON
Valoare atribuită
7.532 RON
Data publicării
08.05.2026 14:05
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 13:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.532 RON

din 7.532 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.