Ofertă acceptată Cumpărare directă

Scaun ergonomic, rotativ

Număr anunț
DA40357802
Autoritate contractantă
COMPANIA LOCALA DE TERMOFICARE COLTERM SA - În Insolvență (CUI RO16063013)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39110000-6 · Scaune, produse conexe si piese ale acestora (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
784,30 RON
Valoare atribuită
784,30 RON
Data publicării
11.05.2026 12:10
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 14:15

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

784,30 RON

din 784,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.