Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie Videoprinter Ecograf GE Logiq - 110 mm

Număr anunț
DA40361378
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PITESTI (CUI 4122205)
Furnizor / câștigător
CARTO - PLAST SRL (CUI RO22847422)
Cod CPV
30197641-1 · Hartie termografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
771,20 RON
Valoare atribuită
771,20 RON
Data publicării
11.05.2026 14:25
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 15:38

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

771,20 RON

din 771,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.