Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Banda elastica textila, Placa de echilibru
- Număr anunț
- DA40358536
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- ATUM MEDCARE SRL (CUI RO26812311)
- Cod CPV
- 37440000-4 · Echipament de fitness (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 379,50 RON
- Valoare atribuită
- 379,50 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 12:37
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 12:45
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
379,50 RON
din 379,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro