Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Amenajare spații expozitie
- Număr anunț
- DA40355747
- Autoritate contractantă
- Muzeul National de Arta Contemporana al Romaniei (CUI 14348740)
- Furnizor / câștigător
- VELY DENS SRL (CUI RO18784245)
- Cod CPV
- 45262600-7 · Diverse lucrari specializate de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 19.900 RON
- Valoare atribuită
- 19.900 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 11:00
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 13:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.900 RON
din 19.900 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro