Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII DE REPARATIE ATS ECHIPAMENT TIP ACUMULATOR GA666 SN 4501 - COMANDA FERMA
- Număr anunț
- DA40358157
- Autoritate contractantă
- Institutul Regional de Oncologie Iasi (CUI 29067408)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 50000000-5 · Servicii de reparare si intretinere (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.102,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.102,20 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 12:24
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.102,20 RON
din 2.102,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro