Ofertă refuzată Cumpărare directă

Servicii de mentenanţă IT, mentenanță / actualizare website si mentenanţă sistem de monitorizare

Număr anunț
DA40294593
Autoritate contractantă
Orasul Murfatlar (CUI 4859712)
Furnizor / câștigător
Lupașcu A. Florin (CUI 28617295)
Cod CPV
72000000-5 · Servicii IT: consultanta, dezvoltare de software, internet si asistenta (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
76.000 RON
Valoare finală
76.000 RON
Data publicării
30.04.2026 15:02
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 12:33

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.