Ofertă acceptată Cumpărare directă

Contract achizitie carburant auto pe baza de carduri

Număr anunț
DA40361339
Autoritate contractantă
DIRECTIA DE IMPOZITE SI TAXE LOCALE GIURGIU (CUI 24582550)
Furnizor / câștigător
ROMPETROL DOWNSTREAM SRL (CUI RO12751583)
Cod CPV
09100000-0 · Combustibili (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.719 RON
Valoare atribuită
3.719 RON
Data publicării
11.05.2026 14:24
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 16:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.719 RON

din 3.719 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.