Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camp chirurgical de incizie / Film incizie Transparent cu iod 66x45 cm / 56X45 cm
- Număr anunț
- DA40363646
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI RO18035010)
- Cod CPV
- 33140000-3 · Consumabile medicale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.090 RON
- Valoare atribuită
- 2.090 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 21:19
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 16:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.090 RON
din 2.090 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro