Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 21,9% sub estimat
“Servicii de prelucrare de date seismice”
- Număr anunț
- DA40335475
- Autoritate contractantă
- MUNICIPIUL BUCURESTI (CUI 4267117)
- Furnizor / câștigător
- NAMAZU CONSULTING SRL (CUI 17719796)
- Cod CPV
- 71352140-3 · Servicii de prelucrare de date seismice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 30.428,16 RON
- Valoare atribuită
- 23.760 RON 21,9% sub estimat
- Data publicării
- 07.05.2026 11:22
- Termen limită
- 12.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 13:06
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
23.760 RON
din 30.428,16 RON estimat
21,9%
Adjudecat la 78,1% din estimat · economie 6.668,16 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.