Ofertă acceptată Cumpărare directă

MATERIALE ELECTRICE - ADMINISTRATIV / AMBULATOR

Număr anunț
DA40370519
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. TIMISOARA (CUI 2491516)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
31681410-0 · Materiale electrice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,85 RON
Valoare atribuită
647,85 RON
Data publicării
12.05.2026 12:42
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,85 RON

din 647,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.