Ofertă acceptată Cumpărare directă

VARFURI DE PIPETA 100-1000 UL

Număr anunț
DA40367333
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal "Dr. Gheorghe Marinescu" Tarnaveni (CUI 4322386)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
33141000-0 · Consumabile medicale nechimice de unica folosinta si consumabile hematologice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.322,95 RON
Valoare atribuită
1.422,80 RON
Data publicării
12.05.2026 10:46
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 11:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.422,80 RON

din 1.322,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.