Ofertă acceptată Cumpărare directă

SUPER Fasa Gipsata Fesi gipsate 10 cm x 2.7 m ZENTRUM / SUPER Fasa Gipsata Fesi gipsate 20 cm x 3 m

Număr anunț
DA40362342
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
Furnizor / câștigător
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI RO18035010)
Cod CPV
33141720-3 · Dispozitive ortopedice ajutatoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
225,50 RON
Valoare atribuită
225,50 RON
Data publicării
11.05.2026 15:06
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 07:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

225,50 RON

din 225,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.