- Număr anunț
- DA40361878
- Autoritate contractantă
- SPITALUL PROF. DR. CONSTANTIN ANGELESCU (CUI 4192936)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 31411000-0 · Baterii alcaline (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 121,96 RON
- Valoare atribuită
- 121,96 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 14:47
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 11:15
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
121,96 RON
din 121,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro