Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SONDA FOLEY / SONDE FOLEY CU 3 CAI dimensiuni Ch18, Ch20, Ch22, EUROMED
- Număr anunț
- DA40360877
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
- Furnizor / câștigător
- ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
- Cod CPV
- 33141641-5 · Sonde (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 137,40 RON
- Valoare atribuită
- 137,40 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 14:05
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 10:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
137,40 RON
din 137,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro