Ofertă acceptată Cumpărare directă

Articole intretinere si functionare

Număr anunț
DA40370282
Autoritate contractantă
DIRECTIA JUDETEANA DE EVIDENTA A PERSOANELOR CLUJ (CUI 17637157)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44115800-7 · Accesorii interioare de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
502,95 RON
Valoare atribuită
502,95 RON
Data publicării
12.05.2026 12:31
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 12:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

502,95 RON

din 502,95 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.