Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA SI ALIMENTE SUSTINATOARE DE EFORT SPORTIVI

Număr anunț
DA40368889
Autoritate contractantă
CLUB SPORTIV COMUNAL 1599 SELIMBAR (CUI 44374708)
Furnizor / câștigător
AUCHAN ROMÂNIA SA (CUI 17233051)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.928,80 RON
Valoare atribuită
1.928,80 RON
Data publicării
12.05.2026 11:40
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 12:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.928,80 RON

din 1.928,80 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.