Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachete de alimente
- Număr anunț
- DA40363712
- Autoritate contractantă
- Gradinita cu Program Prelungit Albinuta Cluj-Napoca (CUI 17971415)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15897300-5 · Pachete de alimente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.754,35 RON
- Valoare atribuită
- 2.754,35 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 06:59
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 12:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.754,35 RON
din 2.754,35 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro