Ofertă acceptată Cumpărare directă

MAGGI SCRG.PA.LEG.1+1-50% BUC

Număr anunț
DA40363141
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL MIHAI EMINESCU SUCEAVA (CUI 4244954)
Furnizor / câștigător
SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
Cod CPV
15871270-7 · Amestecuri de condimente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
499,44 RON
Valoare atribuită
499,44 RON
Data publicării
11.05.2026 15:54
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
11.05.2026 16:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

499,44 RON

din 499,44 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.