Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet mobilier scolar

Număr anunț
DA40369207
Autoritate contractantă
TEATRUL NATIONAL RADU STANCA - SIBIU (CUI 4556190)
Furnizor / câștigător
MEBELISSIMO S.R.L. (CUI RO41213669)
Cod CPV
39160000-1 · Mobilier scolar (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
747,93 RON
Valoare atribuită
747,93 RON
Data publicării
12.05.2026 11:50
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

747,93 RON

din 747,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.