Ofertă acceptată Cumpărare directă

bujie motor in 2 timpi (filet 14 mm, hexagon 19 mm), bujie M 14

Număr anunț
DA40365246
Autoritate contractantă
DRUMURI SI PODURI SA SIBIU (CUI RO11766640)
Furnizor / câștigător
TOTAL TEHNIC SRL (CUI RO16961758)
Cod CPV
31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
57 RON
Valoare atribuită
57 RON
Data publicării
12.05.2026 09:26
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 09:29

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

57 RON

din 57 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.