Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de sablare si vopsire elemente mobilier urban sunt necesare pentru
- Număr anunț
- DA40366173
- Autoritate contractantă
- S.C. CONFORT URBAN S.R.L. (CUI RO1875349)
- Furnizor / câștigător
- SANTIERUL NAVAL CONSTANTA SA (CUI 1879871)
- Cod CPV
- 45442180-2 · Lucrari de revopsire (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 235.944 RON
- Valoare atribuită
- 235.944 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 10:04
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
235.944 RON
din 235.944 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro