Ofertă acceptată Cumpărare directă

BONETE MEDICALE MASTERCARE - CAPELINE cu elastic in perimetru - Boneta ✦ Premium Quality ✅

Număr anunț
DA40364966
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
NOVA FIT 2000 SRL (CUI RO15178082)
Cod CPV
18143000-3 · Echipamente de protectie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
234 RON
Valoare atribuită
234 RON
Data publicării
12.05.2026 09:13
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 10:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

234 RON

din 234 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.