Ofertă acceptată Cumpărare directă

Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top

Număr anunț
DA40370474
Autoritate contractantă
DIRECTIA IMPOZITE SI TAXE LOCALE SECTOR 5 (CUI 38320436)
Furnizor / câștigător
DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.750 RON
Valoare atribuită
6.750 RON
Data publicării
12.05.2026 12:40
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.750 RON

din 6.750 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.