Ofertă acceptată Cumpărare directă

Materiale necesare la conducta de refulare DN3000 de la statia SPA Farcasele, amj.Terasa Caracal-OLT

Număr anunț
DA40366434
Autoritate contractantă
AGENTIA NATIONALA DE IMBUNATATIRI FUNCIARE (CUI RO29275212)
Furnizor / câștigător
AUTOMET DEVIMPEX SRL (CUI RO29309021)
Cod CPV
44190000-8 · Diverse materiale de constructii (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.143 RON
Valoare atribuită
2.143 RON
Data publicării
12.05.2026 10:14
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 10:51

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.143 RON

din 2.143 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.