Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Hartie copiator A4 alba 80 gr mp 500 coli top Euro Basic MONDI CALITATE SUPERIOARA xerox 80g 80 g
- Număr anunț
- DA40364157
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 11.395,60 RON
- Valoare atribuită
- 11.395,60 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 08:25
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 08:42
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
11.395,60 RON
din 11.395,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro