Ofertă refuzată
Cumpărare directă
PRET PESTE 300 TOP! Hartie xerox copiator A4 alba Euro Basic 80 g 80g 500 coli top EuroBasic MONDI
- Număr anunț
- DA40363268
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC JUDETEAN DE URGENTA SF. APOSTOL ANDREI (CUI 4301103)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 12.400 RON
- Valoare finală
- 12.400 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 16:07
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 08:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.