Ofertă acceptată Cumpărare directă

role poliamidă pentru microperfor negre – Black Nylon Sleeve for CreaseStream Plus

Număr anunț
DA40359014
Autoritate contractantă
SERVICIUL DE INFORMATII EXTERNE (CUI 10668016)
Furnizor / câștigător
NAROTI MACHINERY SRL (CUI RO14609381)
Cod CPV
19520000-7 · Produse din plastic (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.538,58 RON
Valoare atribuită
7.538,58 RON
Data publicării
11.05.2026 12:54
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 15:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.538,58 RON

din 7.538,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.