Ofertă acceptată Cumpărare directă

Switch industrial - 4-Port 10/100Base-TX + 2-Port 100Base-FX SFP Industrial - MODEL ISW-621

Număr anunț
DA40368120
Autoritate contractantă
TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
Furnizor / câștigător
ATU TECH SRL (CUI RO29104875)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
328,93 RON
Valoare atribuită
328,93 RON
Data publicării
12.05.2026 11:16
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 11:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

328,93 RON

din 328,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.