Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ups cu 4 prize nJoy Echo Pro 3000 UPOL-OL300EP-CG01B, 3000 VA / 2400 W

Număr anunț
DA40340447
Autoritate contractantă
TRANSURB S.A .GALATI (CUI RO10890801)
Furnizor / câștigător
SPYSHOP SRL (CUI RO25051565)
Cod CPV
32422000-7 · Componente de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.210,60 RON
Valoare atribuită
3.210,60 RON
Data publicării
07.05.2026 14:43
Termen limită
12.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 08:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.210,60 RON

din 3.210,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.