Ofertă refuzată
Cumpărare directă
pachet 104334902
- Număr anunț
- DA40331365
- Autoritate contractantă
- COMPANIA DE APA TARGOVISTE- DAMBOVITA (CUI RO10084149)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 44812200-7 · Vopsele de ulei si de apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.843,71 RON
- Valoare finală
- 3.843,71 RON
- Data publicării
- 07.05.2026 08:33
- Data finalizării
- 12.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.