Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Nitroglicerina, Espumisan
- Număr anunț
- DA40352668
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL CURTEA DE ARGES (CUI 5010099)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33622100-7 · Medicamente utilizate in cardiologie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 341,55 RON
- Valoare atribuită
- 341,55 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 08:55
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 09:43
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
341,55 RON
din 341,55 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro