Ofertă acceptată Cumpărare directă

ERBICID TOTAL ROUNDUP L

Număr anunț
DA40366514
Autoritate contractantă
Directia de Salubritate (CUI 23922875)
Furnizor / câștigător
HIBRID SRL (CUI RO14962412)
Cod CPV
24453000-4 · Erbicide (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
351,20 RON
Valoare atribuită
351,20 RON
Data publicării
12.05.2026 10:16
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 10:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

351,20 RON

din 351,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.