Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat

Mediu NACl API - laborator

Număr anunț
DA40365872
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
Furnizor / câștigător
MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
Cod CPV
24931250-6 · Medii de cultura (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.256 RON
Valoare atribuită
2.254,72 RON 0,1% sub estimat
Data publicării
12.05.2026 09:52
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 10:49

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.254,72 RON

din 2.256 RON estimat 0,1%

Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 1,28 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.