Ofertă acceptată Cumpărare directă

Specul vaginal steril / speculi vaginali sterili, marimi M,

Număr anunț
DA40364292
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Salonta (CUI 4287947)
Furnizor / câștigător
ALPHA NED 2000 EXIM SRL (CUI RO13393416)
Cod CPV
33124130-5 · Accesorii de diagnosticare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
109 RON
Valoare atribuită
109 RON
Data publicării
12.05.2026 08:36
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 10:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

109 RON

din 109 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.