Ofertă acceptată Cumpărare directă

Var hidratat sac 20 kg conf.referat nr.16759/7.05.2026

Număr anunț
DA40359957
Autoritate contractantă
ECO URBIS CRAIOVA SRL (CUI RO7403230)
Furnizor / câștigător
CLAUS MIH. IMPEX SRL (CUI RO14971054)
Cod CPV
24213000-0 · Oxid de calciu hidratat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
950,50 RON
Valoare atribuită
950,50 RON
Data publicării
11.05.2026 13:29
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:42

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

950,50 RON

din 950,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.