Acasă · Licitații
· Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRUSA AUTO MEGA DRIVE 107193
- Număr anunț
- DA40365895
- Autoritate contractantă
- TELECOMUNICATII CFR SA (CUI RO15034095)
- Furnizor / câștigător
- DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
- Cod CPV
- 33000000-0 · Echipamente medicale, produse farmaceutice si produse de ingrijire personala (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 131,88 RON
- Valoare atribuită
- 131,88 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 09:53
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 09:57
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
131,88 RON
din 131,88 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro