Ofertă acceptată
Cumpărare directă
HP MEMORIE USB 3.1 128GB
- Număr anunț
- DA40362858
- Autoritate contractantă
- Casa de Cultura a municipiului Braila (CUI 4342936)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 30237132-3 · Interfete bus serial universal (USB) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 132,22 RON
- Valoare atribuită
- 132,22 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 15:35
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 16:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
132,22 RON
din 132,22 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro