Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SERVICII AMENAJARE SI INTRETINERE SPATII VERZI CPV 77310000-6-REF NR.67712
- Număr anunț
- DA40362105
- Autoritate contractantă
- Directia Generala de Asistenta Sociala si Protectia Copilului Timis (CUI 17090636)
- Furnizor / câștigător
- WEST GARDEN 2014 SRL (CUI 32770938)
- Cod CPV
- 77310000-6 · Amenajare si intretinere de spatii verzi (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.365 RON
- Valoare atribuită
- 5.365 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 14:56
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 11.05.2026 15:28
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.365 RON
din 5.365 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro