Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie unitate centrala calculator
- Număr anunț
- DA40371409
- Autoritate contractantă
- DIRECTIA JUDETEANA PENTRU CULTURA MURES (CUI 4322750)
- Furnizor / câștigător
- PRACTICAL IT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 38954212)
- Cod CPV
- 50312000-5 · Repararea si intretinerea echipamentului informatic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.170 RON
- Valoare atribuită
- 3.170 RON
- Data publicării
- 12.05.2026 13:18
- Termen limită
- 17.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 13:19
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
3.170 RON
din 3.170 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro