Ofertă acceptată Cumpărare directă

Produse de curatat, accesorii pentru imbracaminte de lucru, diferite produse, unelte necesare

Număr anunț
DA40370256
Autoritate contractantă
COMUNA PORUMBENI (CUI 16367675)
Furnizor / câștigător
BOREDINGBILL SRL (CUI 36911509)
Cod CPV
39831200-8 · Detergenti (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.880 RON
Valoare atribuită
4.880 RON
Data publicării
12.05.2026 12:30
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.880 RON

din 4.880 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.