Ofertă acceptată Cumpărare directă

Multifunctionala Multifunctional A4 laser mono BROTHER MFC-L2802DW Duplex Fax ADF Retea WI-FI 2802DW

Număr anunț
DA40371222
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL "DR. CORNEL IGNA" CAMPIA TURZII (CUI 4288268)
Furnizor / câștigător
COMPUTECH SRL (CUI RO15025380)
Cod CPV
30232110-8 · Imprimante laser (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
929 RON
Valoare atribuită
929 RON
Data publicării
12.05.2026 13:10
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

929 RON

din 929 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.