Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE EKG ROLA 210MM MORTARA / COMEN / Delta 60 / BTL 08 LT / LC / Cardico 1210/ 1200G / BIOCARE ❤️

Număr anunț
DA40370752
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE BOLI INFECTIOASE CLUJ (CUI 4485715)
Furnizor / câștigător
DELUXE MEDICRAFTS S.R.L. (CUI RO18035010)
Cod CPV
22993200-9 · Hartie sau carton termosensibile (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
252,45 RON
Valoare atribuită
252,45 RON
Data publicării
12.05.2026 12:51
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 13:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

252,45 RON

din 252,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.