Ofertă acceptată Cumpărare directă

KETOPROFEN ROMPHARM 100mg/2ml / KETOPROFENUM

Număr anunț
DA40364378
Autoritate contractantă
Spitalul Orasenesc Baraolt (CUI 4404320)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33632100-0 · Antiinflamatoare si antireumatismale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,60 RON
Valoare atribuită
41,60 RON
Data publicării
12.05.2026 08:42
Termen limită
17.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 10:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

41,60 RON

din 41,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.