Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mentenanta si verificare tehnica periodica grup electrogen ,sanitare,hidranti CIAC anul 2026

Număr anunț
DA40358461
Autoritate contractantă
ATENEUL NATIONAL DIN IASI (CUI 16070835)
Furnizor / câștigător
IASINSTAL CONSTRUCT S.R.L. (CUI 42452214)
Cod CPV
50532300-6 · Servicii de reparare si de intretinere a generatoarelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.205 RON
Valoare atribuită
8.205 RON
Data publicării
11.05.2026 12:35
Termen limită
16.05.2026 17:00
Data finalizării
12.05.2026 09:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.205 RON

din 8.205 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.