Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Asistenta tehnica pentru mentinerea SMCM, conform SR EN ISO 9001:2015 si SR EN ISO 14001:2015
- Număr anunț
- DA40352557
- Autoritate contractantă
- ECOAQUA SA (CUI RO16730672)
- Furnizor / câștigător
- QUALITY INTERNATIONAL CONSULTING SRL (CUI RO14864686)
- Cod CPV
- 79132000-8 · Servicii de certificare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 26.000 RON
- Valoare atribuită
- 26.000 RON
- Data publicării
- 11.05.2026 08:49
- Termen limită
- 16.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 12.05.2026 10:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
26.000 RON
din 26.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro